Kampprogram 2021/2022

Kampprogram for teamesbjerg

28-34
Santander Cup
1/8-finale
Arena Randers
30-34
Bambusa Kvindeligaen
1. runde
Blue Water Dokken
33-25
Bambusa Kvindeligaen
2. runde
Odense Idrætshal
39-34
Bambusa Kvindeligaen
3. runde
Blue Water Dokken
22-21
DELO EHF Champions League
1. runde
Blue Water Dokken
28-40
Bambusa Kvindeligaen
4. runde
Gråkjær Arena
26-23
DELO EHF Champions League
2. runde
Arena Brest, Brest
34-31
Bambusa Kvindeligaen
5. runde
Blue Water Dokken
35-20
DELO EHF Champions League
3. runde
Blue Water Dokken
33-23
Santander Cup
1/4-finale
Blue Water Dokken
19-30
Bambusa Kvindeligaen
6. runde
Bavnehøj Arena
23-32
Bambusa Kvindeligaen
7. runde
Fælledhallen
31-31
DELO EHF Champions League
4. runde
Erd Arena, Erd
32-24
Bambusa Kvindeligaen
8. runde
Blue Water Dokken
26-27
DELO EHF Champions League
5. runde
Sports Hall Fran Galovic, Koprivnica
25-31
Bambusa Kvindeligaen
9. runde
Ceres Park
25-18
DELO EHF Champions League
6. runde
Blue Water Dokken
34-21
Bambusa Kvindeligaen
10. runde
Blue Water Dokken
23-34
Bambusa Kvindeligaen
11. runde
IBF Arena
29-21
Bambusa Kvindeligaen
12. runde
Blue Water Dokken
29-32
DELO EHF Champions League
7. runde
Helmut Körnig Halle, Dortmund
27-36
Bambusa Kvindeligaen
13. runde
LÅNLET Arena
34-24
DELO EHF Champions League
8. runde
Blue Water Dokken
Bambusa Kvindeligaen
14. runde
Vibocold Arena
Bambusa Kvindeligaen
15. runde
Blue Water Dokken
DELO EHF Champions League
9. runde
Palace of Sport
Bambusa Kvindeligaen
16. runde
Frederiksberg-Hallen
DELO EHF Champions League
10. runde
Blue Water Dokken
Bambusa Kvindeligaen
17. runde
Blue Water Dokken
DELO EHF Champions League
11. runde
Blue Water Dokken
Bambusa Kvindeligaen
18. runde
JYSK Arena
Bambusa Kvindeligaen
19. runde
Blue Water Dokken
Bambusa Kvindeligaen
20. runde
Blue Water Dokken
DELO EHF Champions League
12. runde
S.C. Moraca, Podgorica
Bambusa Kvindeligaen
21. runde
Green Sports Arena
DELO EHF Champions League
13. runde
Blue Water Dokken
Bambusa Kvindeligaen
22. runde
Blue Water Dokken
DELO EHF Champions League
14. runde
Sala Polivalenta, Bukurest
Bambusa Kvindeligaen
23. runde
Forum Horsens
Santander Final4
1/2-finale

Santander Final4
Finale / Bronzekamp

Bambusa Kvindeligaen
24. runde
Blue Water Dokken
Bambusa Kvindeligaen
25. runde
Arena Randers
Bambusa Kvindeligaen
26. runde
Blue Water Dokken